Kosztorys to nie wszystko... Chwilka relaksu... Materiał na budowę domu :) Czyż nie jest ładne? Kosztorys domu to nie wszystko... Na budowę domu

Programy kosztorysowe


Kosztorysowanie robót budowlanych wymaga dobrej znajomości technologii prac, obowiązujących przepisów, baz katalogowych, aktualnych stawek robocizny, cen materiałów, cen najmu i pracy sprzętu itp. Aktualnie na rynku można spotkać szereg programów do kosztorysowania, różniących się parametrami wpływającymi na możliwości ich użycia, łatwość obsługi, sposób zestawiania i drukowania sporządzonych kosztorysów itp.

Jeżeli planujesz zakup programu kosztorysowego możesz wcześniej wypróbować go przy użyciu "dema" programu (można je pobrać ze stron producentów - linki poniżej). Jeżeli chcesz przetestować produkt w warunkach praktycznych, zapraszamy Cię do nas na indywidualny kurs z kosztorysowania. Podczas takiego kursu skupiamy się głównie na części praktycznej - na opracowywaniu kosztorysów do konkretnych zamówień.

Przy wyborze programu pomocny może się też okazać artykuł Jaki program kosztorysowy wybrać? Możesz też skontaktować się z nami - pomożemy dobrać odpowiednie oprogramowanie.

Najważniejsze komercyjne programy do kosztorysowania, używane na polskim rynku:

(Kolejność nieprzypadkowa - warto zwrócić szczególną uwagę na programy na początku listy.)

Teraz WINBUD Prof za darmo na 45 dni bez zobowiązań!
 

ZUZIA firmy DATACOMP
KOBRA firmy ORGBUD-SERWIS
EDBUD firmy MTM Digital:
program kosztorysowy

NORMA firmy ATHENASOFT
KOSZT KD firmy KOMBUD
FORTE firmy Inwestprojekt