Tak też można, grunt ze stoi.... Kosztorys to nie wszystko... Chwilka relaksu... Materiał na budowe domu :) Czyż nie jest ładne? Kosztorys domu to nie wszystko... Na budowę domu

Bezpłatne katalogi kosztorysowe, biuletyny itp.:

Wyszukaliśmy dla Panstwa katalogi nakładów rzeczowych i biuletyny zawierąjace ceny robót budowlanych, dostępne za darmo w polskim internecie. Dla osób, które chcą samodzielnie wykonać kosztorys, mogą być one cennym uzupełnieniem do bezpłatnych programów kosztorysowych dostępnych na stronie Darmowe programy kosztorysowe. Zamierzamy systematycznie powiekszać poniższą listę.
Ale najpierw polecamy Państwa uwadze artykuł "Podstawa wyceny kosztorysowej" - Kto ustala, co będzie podstawą wyceny robót budowlanych: inwestor, wykonawca, inspektor nadzoru ... ?

(kolejność katalogów wg symbolu katalogu)

W ramach pomocy ofiarom klęsk żywiołowych Sekocenbud opracował biuletyn BCK, w którym przedstawione ceny maja charakter syntetyczny i uproszczony po to, żeby wyceny szkód i robót budowlanych mogły być wykonywane w szybkim tempie przez osoby, dla których nie jest to podstawowa działalność i które nie muszą posiadać profesjonalnego przygotowania w zakresie kosztorysowania i wycen majątkowych. Ceny są kompatybilne z cenami stosowanymi przez wiodących na polskim rynku ubezpieczycieli.
Teraz WINBUD Prof za darmo na 45 dni bez zobowiązań!